Bert Håge Häverö litografi
2019-09-25
681955
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Waxholm, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 283/375, färglitografi, ca 40x50 cm