Svanfåtölj 1800-talets andra
2019-10-26
681953
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVANFÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, klädsel i plysch och petit-point, hjultrissor, sitthöjd 45 cm
PROVENIENS: Stopalo
Förstärkning, slitage