Skulptur brons
2019-10-26
681941
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, på stenplatta, 1900-talets första hälft, möjligen Alice Nordin, patinerad brons, föreställande lekande flicka, höjd ca 10 cm
PROVENIENS: Stopalo