M Pyk
2019-09-25
681940
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Amie" (syster), signerad M.Pyk, olja på pannå, 1960-70-tal, ca 34,5x29 cm