Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-tal, bronspatinerat gjutjärn, antikiserande kvinna, total höjd 174 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, delar saknas, brutten arm, del av finger saknas

681877

2019-10-26