Yrjö Edelman litografi
2019-09-27
681870
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, EA, färglitografi, 79x60 cm