Lisa Rinnevuo färglitografi
2019-09-27
681858
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Unicorn", signerad Lisa Rinnevou, numrerad 10/190, färglitografi, ca 37,5x40,5cm