Spegel Karl Johan
2019-10-26
681849
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, fanerad med mahogny, bronserad plametdekor, delat glas, höjd ca 187x93 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador, lisdelar saknas