Sockerruska
2019-09-28
681820
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOCKERRUSKA, kopia efter 1700-talsförlaga, tidigt 1900-tal, höjd ca 22 cm, vikt ca 250 g
Sockeln med bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage