Oljemålning
2019-10-26
681816
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, målad av J Alex Veterbergh 1843, föreställande Himla Fredrik Borgman, olja på duk, ca 42x32 cm
PROVENIENS: Stopalo