Skåp rokoko 1700-tal
2019-09-30
681763
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅP, rokoko, 1700-tal, massiv ek, uppsvängt profilerat krön, två dörrar med fyllningar, inredning med hyllor och lådor, bronsbeslag, nederdel med lådor, svängd ben, höjd 194, 138x51 cm
Skador och slitagé, kompletteringar, senare fotavslutningar