Ljuskrona
2019-10-26
681731
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1940/50-tal, tonnat glas, 10 armad, elektrifierad, totalhöjd ca 106 cm
PROVENIENS: Stopalo