Nils Jonsson Trio
Klubbat för:
6 600 SEK
4 000 SEK
NILS JONSSON, "Trio", sideboard, teakfanér, 1960-tal, Bra Bohag Troeds, 5 lådor samt skjutdörrar, invändigt med hyllplan,, senare bemålning på underrede och bakstycke, höjd ca 78, 191x44 cm
Kompletterad, senare bemålning, några fuktringar, bruks och åldersrelaterat slitage
681723
2019-09-26