Skål på fot vaser
2019-10-26
681711
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, på fot, VASER, 1 par, 1900-talets början, slipad dekor, vardera höjd ca 35, skålens diameter 36 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg, en fot (vas) med avslag