Oidentifierad konstnär
2019-09-24
681643
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mölla i landskap, olja på pannå, signerad
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne