Golvlampa cloissonné
2019-10-26
681475
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets början, metall, dekor av blommor i cloissonné, total höjd ca 163 cm
PROVENIENS: Stopalo
Avklippt el, smärre ytskador