Bordslampor 1970-tal
2019-09-26
681427
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, varav 1 i teak samt. 1 i ek, bägge med dekor av glasreliefer i pressad bärnstensfärgad glasmassa, höjd (inkl. skärmar) ca 69 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna