Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 68, diameter 57 cm
PROVENIENS: Stopalo

Borrad för el

681392

2019-10-26