Vägglampett
2019-10-26
681383
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPETT, venetiansk, 1900-tal, för 3 ljus, stomme i glas, höjd ca 78 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg/korrosion