Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SAMOVAR, 1800-talets andra hälft, empirestil, bemålad plåt, höjd ca 49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Färgbortfall, smärre bucklor, en fotknopp av (lös knopp medföljer)
681345
2019-10-26