Taklampa
2019-09-26
681281
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1920-tal, tre ljuspunkter, stomme i patinerad brons, tre st skärmar i delvis färgat glas, höjd 46 samt största vidd 53 cm
Slitage, funktionen garanteras ej