Caféstolar Luterma
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
CAFÉSTOLAR, 6 st, varav 4 Luterma samt. 2 snarlika, 1900-talets början, blandstil, Estland, sits med präglad dekor av bladslingor och fauner, sitthöjd 47 cm
Kuntoraportti
Kraftigt slitage, sitsarna lösa, stommarna rangliga
681222
Päivämäärä:
2019-09-26