Ferdinand Boberg etsning
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FERDINAND BOBERG (1860-1946): Vy över strömparterren och Stockholms Stlott, signerad Ferdinand Boberg samt. i trycket, etsning, bildmått ca 30x21.5 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ramen
681190
Päivämäärä:
2019-09-25