Hans Hamngren
Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
HANS HAMNGREN (född 1934) Anamorfotisk bild, färglitografi, signerad Hamngren och daterad 1976. Numrerad 9/210, medföljer anamorfostillbehör samt liten skulptur i form av häst i patinerad zink, mått på litografi 56x45 cm
Ej examinerad ur ram, fuktskada vid ena hörnet
681068
2019-10-01