Vaser Kina 1900-tal
2019-09-25
681049
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets slut, balusterformade, med hänklar, polykrom dekor, botten med sigillmärke, höjd ca 35 cm
Smärre tillverkningsdefekter