Bordslampa empirestil
2019-10-26
681048
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons och metall, total höjd ca 85 cm
PROVENIENS: Stopalo