Carl Fagerlund takplafond
2019-09-25
681026
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PLAFOND, sannolikt Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, mässing och pressglas, för 6 ljuspunkter, höjd ca 23, diamater 52 cm
Skador: Bruksspår, ej funktionstestad