Bordslampa empirestil
2019-10-26
680984
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, sockel i marmor, total höjd ca 59 cm
PROVENIENS: Stopalo