Curt Sjöberg
2019-09-23
680911
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CURT SJÖBERG (1911-1987) "Östralånggatan Trosa" signerad samt daterad C Sjöberg -77, olja på duk, 54x65 cm