Bordslampa empirestil
2019-10-26
680893
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, förgylld och patinerad metall, total höjd ca 62 cm
PROVENIENS: Stopalo