Gideon Börje, Af Chapman Stockholm
2019-10-28
680814
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Af Chapman - Stockholm, signerad G.Börje på baksidan samt målning a tergo, olja på duk, ca 54x43 cm