Skrivbord Louis Xv-sti
Klubbat för:
27 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, 1900-talets början, Louis XV-stil, Gustaf Sahlholm, fanérat i mahogny, beslag i brons, läderklädd skiva, höjd ca 78, 173x90 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Smärre fanérskador
680805
Päivämäärä:
2019-10-26