Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
GILLIS LUNDGREN för Ikea, 1 par fåtöljer, Eker, vitbemålad bok, 1960-tal, höjd ca 73 cm, bredd ca 73 cm
senare bemålade, slitage
680791
2019-09-23