Lage Lindell akvarell
2019-09-23
680754
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LAGE LINDELL, (1920-1980): Abstrakt komposition, signerad Lage Lindell, akvarell uppklistrad på kartong, ca 24,5x29 cm
Papper med veck/ojämnt