Spegel nyrokoko
2019-09-27
680682
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, bronserad och förgylld, fasetterat glas, mått ca 189x114 cm
Krön med lagningar, smärre skador. Dekor med lagningar.