Louis Vuitton Ellipse monogram canvas bag

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS VUITTON, Ellipse, monogram canvas bag, totemodell, invändigt tygklädd med öppet fack, detaljer i kärnläder, märkt Louis Vuitton Paris made in France, numrerad AS1908, längd ca 25 cm, bredd ca 15 cm, höjd ca 31 cm

Kantläder och sömmar med kraftigt slitage. Handtag utan slitage då väskan burits med axelrem.

680672

2019-09-28