Klubbat för:
16 000 SEK
5 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-tal, empirestil, fanérat i mahogny, dekor av karyatider, höjd ca 188, 96x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
680663
2019-10-26