Bordslampa
2019-09-25
680649
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, enligt uppgift Frankrike, stomme i lackerad metall och mässing, svartlackerad skärm, böjbar stomme, höjd ca 35 cm
Små bucklor på sockeln, slitage, funktionen garanteras ej