Anita Fröding oljemålning
2019-09-30
680620
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942):"Över mörka vatten" monogramsignerad, ur serien Regatta, olja på duk, 120x135 cm, oramad