Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-09-23
680597
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Blåmes, signerad och daterad Kliuchnikov, olja på duk, ca 27x35 cm