Bram Van Velde litografi
2019-10-04
680595
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRAM VAN VELDE (Holland, 1895-1981): Komposition, signerad och numrerad 19/150, litografi, bladmått ca 58x55 cm: oramad.
Sedvanligt slitage.