Olga Smirnova oljemålning
2019-09-23
680580
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLGA SMIRNOVA (född 1954): Vallmofält, signerad, daterad a tergo 2003, olja på duk, 91x76 cm, oramad
Något bukig duk