Yrjö Edelman litografi
2019-09-22
680421
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y. Edelman, 101/150, färglitografi, ca 61x84 cm