Porslin Kina
2019-09-28
680412
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina, 1800/1900-tal, tekanna, två fat på fot samt bojan, höjd 3,5- 13 cm.
Bruksslitage, de två faten på fot med nagg.