Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
ATENIENN, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bakstycke med spegelglas, skulpterad dekor, höjd ca 169, 104x36 cm
PROVENIENS: Stopalo
680411
2019-10-26