Roland Svensson
2019-09-23
680404
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): skärgårdsmotiv, möjligtvis från Gillöga, signerad roland S,115/290, färglitografi, bildmått ca 31x48 cm
Ej examinerad ur ram