Karl Mårtens färglitografi
2019-09-24
680348
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), motiv med steglits, sigillstämplad, signerad och numrerad, 211/250 färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 22,5x22,5 cm
Ej examinerad ur ram