Hugo Zuhr oljemålning
2019-09-22
680330
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Norrländskt landskap, monogramsignerad, olja på pannå, ca 46x53 cm