David Wallin olja
2019-09-22
680024
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957): "Vilande Kvinna", signerad D Wallin olja på pannå, ca 29x24 cm