Spelbord
2019-09-22
679972
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, mahogny, perlarfot, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 72, 89x44 cm
Slitage och repor